O firmie

O firmie

Poznaj mnie bliżej

Całe swoje życie zawodowe związałam z nauką, która dawała mi odpowiedzi na potrzeby pacjentów. W swojej pracy specjalisty wdrażam tylko dowiedzione naukowo procedury. Od 15 lat nieustannie jestem związana z edukacją akademicką. Współpracowałam m.in. z Uniwersytetem Jagiellońskim Collegium Medicum, Uniwersytetem Pedagogicznym im. KEN w Krakowie, Uniwersytetem Łódzkim oraz z Krakowską Wyższą Szkołą Promocji Zdrowia. Obecnie pełnię rolę Prorektora ds. Wydziału Studiów Edukacyjnych w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu.

Jestem pedagogiem, twórcą i współtwórcą autorskich programów edukacyjnych z obszaru kosmetologii, szczególnie w obrębie tematów kosmetologii specjalistycznej. Od lat z pasją wspieram rozwój podologii, jako ekspert współtworzyłam rynkowe kwalifikacje, jednocześnie ewaluując te rozwiązania w praktyce zawodowej oraz we współpracy ze studentami, na współtworzonym kierunku studiów podyplomowych „Ortopodologia”.

W rozwoju zawodowym, osobistym i edukacyjnym, od lat realizuje działania związane z rozwojem trychologii. Z tą samą jakością i determinacją, rozwijając warsztat własny, poprzez kursy (również międzynarodowe), praktykując w gabinecie oraz ucząc studentów kosmetologii, utworzyłam autorski program DOBRA SZKOŁA TRYCHOLOGII – aby dzielić się wiedzą i doświadczeniem, sprawdzonymi procedurami i rozwiązaniami z absolwentami kursów.

We współpracy z Izbą Kosmetologów tworzyłam standardy zabiegowe w kosmetologii. Poza tym jestem egzaminatorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w zakresie zawodu Technika Usług Kosmetycznych i członkiem Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego.

Masz pytanie?

Skontaktuj się ze mną. Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania dotyczące mojej oferty szkoleniowej oraz zakresu usług. Zapraszam do skorzystania z poniższego formularza.

Formularz kontaktowy